Wifi Tuya Mini1

249 Kč 206 Kč bez DPH
Skladem Ihned k expedici
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Tuya Wifi spínač, k ovládání světel a i dalších elektrických spotřebičů a to až do 16A (3500W)

Oproti běžnému spínači Tuya má kontakt S1 a S2, umožňuje tak ovládání pomocí obyčejného vypínače - a to i schodišťového a současně se vejde do elektroinstalační krabice pod vypínač. Má opravdu minimální rozměr a to 40x40x21mm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mini tělo
Rozměr 40x40x21mm je nejmenší, který se instaluje pod vypínač, pohodlně se tak vejde do všech hlubších krabic pod vypínač. 
 
Dálkové ovládání přes aplikaci Smart Life pro Android i IOS
Dálkové ovládání osvětlení nebo zařízení vašeho domu prostřednictvím aplikace Smart Life odkudkoli a kdykoli. 
 
Hlasový asistent
Pracuje s Amazon Alexa a Google Home Assistant, podporuje SmartThings
 
Funkce časování a chytré scény
Může zapnout světla, jakmile se přiblížíte domů nebo vypnout světla, jakmile se vzdálíte. Spínat podle časového plánu a mnoho dalšího.
 
Nastavení stavu relé
Po výpadku napájení může zůstat v původním stavu (světla) nebo se zapnout (lednička) nebo se vypnout (vhodné třeba pro topení). To vše podle Vaší volby.
 
Kontrola skupiny
Můžete nastavit všechna nebo část světel pod jedno tlačítko, například zhasnout celý dům na jedno kliknutí v telefonu nebo na vypínači.
 
Inteligentní scéna
Vytvoření vlastní scény pro spuštění ZAPNUTÍ / VYPNUTÍ domácích spotřebičů v režimu odchodu, domácím režimu, teplotě, vlhkosti nebo jiných podmínkách prostředí.
 
Velmi snadné párování s aplikací
Lze spárovat buď tlačítkem na mini vypínači, nebo i pokud je již nainstalován pod vypínačem a to pouze opakovaným vypnutím a zapnutím
 
Balení obsahuje 
1 x 16A 
český návod
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Wifi vypínače Tuya
Záruka: 2 roky
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
SV Avatar autora | 20.1.2022
????
Nevyplňujte toto pole:
I Avatar autora Kontakty S1 a S2 4.3.2024 15:37
Dobrý den, Jsou kontakty S1 a S2 bezpotenciálové nebo se na nich spíná 230V? Děkuji Ivo
Odpovědět
W Avatar autora Kontakty S1 a S2 22.5.2024 13:32
Dobrý den, kontakty S1 a S2 jsou výstupní, (nikoliv vstupní - tam by byl dotaz na potencilál velmi důležitý). Mezi kontakty S1 a S2 spínač kontroluje, zda je sepnutý nebo rozepnutý. Když kontakty sepnete (vodičem, nebo například připojením přes vypínač - bez napětí), tak Tuya mini bude vědět, že má sepnout výstup. Mezi kontakty S1 a S2 bude asi malé napětí pro detekci jejich sepnutí_rozepnutí.
S Avatar autora Wifi Tuya Mini1 20.9.2023 09:35
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, zda lze tento spínací prvek nastavit na pulzní výstup? Chtěl bych s tímto zařízením ovládat elektrícký otevírač dveří a kdyby kontakt zůstal stále zaplý (uživatel zapoměl přepnout zpět), otevírač se za 20sec zničí.. Děkuji Schacherl
Odpovědět
W Avatar autora Wifi Tuya Mini1 20.9.2023 09:38
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, pomocí chytré scény můžete nastavit, že se za daný časový interval stav zařízení po zapnutí vypne, nejmenší časový interval je 1 sekunda (interval se mění po sekundách), k funkci stačí wifi připojení k internetu. Kromě tohoto zařízení můžeme na ovládání zámků doporučit toto: https://www.wifitermostaty.cz/garazova-vrata-tuya/wifi-ovladani-garazovych-vrat-tuya/
J Avatar autora spárování se smart life 13.12.2022 11:50
Zdravím, jde tento vypínač spárovat s aplikací smart life stejně jako termohlavice Tuya, tím, že si je napáruju na zigbee bránu? Díky z odpověď. S pozdravem Jan Kopřiva
Odpovědět
W Avatar autora spárování se smart life 13.12.2022 13:25
Dobrý den, Tuya Mini se připojuje přímo k Vaší wifi, zigbee bránu tedy nepotřebujete. Pokud ji již máte, ničemu to nevadí. Tuya Mini po přípojení uvidíte v aplikaci jako jakékoliv jiné zařízení - je jedno, zda je připojeno na wifi, zigbee nebo bluetooth.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz