Wifi vypínač žaluzie rolety závěsy Black Tuya Designo

680 Kč 562 Kč bez DPH
Skladem Ihned k expedici
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Chytrý Wifi spínač Designo pro ovládání rolet, žaluzií nebo závěsů. Jednoduché ovládání pomocí dotykových tlačítek nebo bezdrátově přes mobilní telefon a aplikaci Tuya nebo Smart Life. Wi-Fi připojení. Kompatibilní s hlasovým ovládáním Amazon Alexa nebo Google Home. Elegantní provedení v čistý minimalistický design. Vypínač je ze skla a je snadno čistitelný. S tímto vypínačem se Vás každá návštěva zeptá, odkud máte tak krásné vypínače. Vypínač lze snadno vyměnit za stávající spínač rolet nebo žaluzií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrý WiFi spínač záclon, rolet a žaluzií Designo

S tímto vypínačem můžete ovládat Vaše rolety, žaluzie a závěsy i přes mobilní telefon odkudkoliv na světě. Ovládání můžete provádět přes dotyková tlačítka nebo na dálku přes aplikaci Smart Life. Samozřejmostí je i hlasové ovládání Amazon Alexa nebo Google Home, které vám ovládání ještě více zpříjemní.

 

1

 

Hlavní vlastnosti

 • Ovládání prostřednictvím dotykových tlačítek, dálkově přes aplikaci nebo automaticky dle nastavených plánů
 • Možnost hlasového ovládání - integrace se službami Google Home a Amazon Alexa
 • Snadné nastavení - připojení přímo k Wi-Fi
 • Automatický provoz - možnost ovládání pomocí časových harmonogramů
 • Ovadání několik spotřebičů najednou - možnost spárování s ostatními připojenými spotřebiči
 • Jemné orientační světlo – pro dobrou orientaci i ve tmě, zároveň lze podsvícení zcela vypnout pro absolutní tmu ve Vaší ložnici
 • Nastavení otevřeno, zavřeno, stop. Dále lze nastavit otevření v procentech

Automatizace

Spínač můžete také nastavit tak, aby pracoval při zapnutí nebo vypnutí jiných produktů SmartLife. Záclony se tak mohou automaticky zatáhnout například při zapnutí světla. Aplikace umožňuje intuitivně nastavit časové harmonogramy záclon a slouží tak i jako skvělá zabezpečovací funkce, když jste nějakou dobu mimo domov.

Žaluzie můžete snadno zatáhnou při velmi větrném počasí - a to zcela automaticky, chytrou scénou. Stačí k Vaší domácnosti v aplikaci zadat polohu, podle ní aplikace pozná povětrnostní podmínky v okolí Vašeho domu nebo bytu.

 

SmartLife

SmartLife je nejjednodušší cesta k vaší chytré domácnosti. Žárovky, vypínače, zásuvky, kamery, čidla a další stále se rozrůstající sortiment produktů je zárukou vašeho snadného žití. Vše můžete ovládat na dálku přes chytré zařízení a nainstalovanou aplikaci. Využít můžete i hlasových povelů podporovaných asistentů Amazon Alexa a Google Home. A k tomu, abyste takto inteligentní a příjemnou domácnost rozběhli, nepotřebujete nic víc, než domácí Wi-Fi síť. Jak jednoduché!

 • Bezplatná aplikace pro objevování chytrého života
 • Snadné připojení k WiFi bez potřeby brány, mostu nebo rozbočovače
 • Hlasové ovládání přes Amazon Alexa nebo Google Home
 • Nastavování automatizací s dalšími produkty prostřednictvím technologií IFTTT

 

Snadné připojení

Nepotřebujete žádnou startovací sadu, žádný rozbočovač ani hub. Vystačíte si s jediným produktem a bezplatnou aplikací. Ať už potřebujete jedno chytré zařízení nebo si chcete zautomatizovat celý dům, je SmartLife tím pravým pro vás.

Přehledná aplikace

Aplikace SmartLife vám poskytne úplnou kontrolu nad všemi produtky z našich stránek. Spolu s ní můžete vytvářet scénaře pro automatizované funkce nebo kontrolovat a ovládat každý chytrý produkt zvlášť. S integrovaným připojením můžete svou chytrou domácnost ovládat z telefonu s aplikací nebo svým hlasem – ať už jste kdekoliv.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Chytrý nástěnný spínač pro ovládání rolet, žaluzií nebo závěsů. Ovládání pomocí dotykových tlačítek nebo bezdrátově přes mobilní telefon a aplikaci. Wi-Fi připojení. Kompatibilní s hlasovým ovládáním Amazon Alexa nebo Google Home. Elegantní provedení. Snadno čistitelná skleněná přední část. Design, který zapadne do každého interiéru. Jemné orientační světlo.

Specifikace

Napětí: 230V, 50 Hz

Maximální příkon: 600W

Typ motoru: AC

Standby spotřeba: 0,02W

Rozměr vnější: 86 x 86 x 9 mm

Rozměr do instalační krabice: průměr 50 mm; hloubka 25 mm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Wifi vypínače Tuya
Záruka: 2 roky

návod na vypínač žaluzie rolety závěsy markýzy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz