Bezdrátový Wifi Termostat WBW2black - rozbaleno

2 180 Kč 1 802 Kč bez DPH
Skladem Ihned k expedici
Nejnovejší verze 2024 ?
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Toto je rozbalená verze výrobku WBW2black - jediný kus za tuto cenu

Bezdrátový Wifi Termostat WBW2black je určen k ovládání všech typů plynových kotlů, elektrických kotlů, kotlů na tuhá paliva, elektrického vytápění se zátěží až do 10A, vodního elektrického podlahového vytápění a tepelných čerpadel. Pomocí chytrého telefonu nebo tabletu můžete termostat ovládat z jakéhokoliv místa na světě. Není nutné kabelové propojení termostatu a kotle. Kotel je připojen a ovládán pomocí přijímače, který je pak bezdrátově spojen s termostatem. Napájení termostatu je přes micro USB, nebo přes 2xAA články. Aplikace Smart-Life a ovládání termostatu je v češtině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrý bezdrátový pokojový termostat je určen ke k řízení teploty ve Vašem domě - je určen pro všechny druhy plynových kotlů, všechny druhy elektrických kotlů, všechny druhy elektrického podlahového vytápění do 10A a vodního podlahového vytápění. Dále lze bez problémů použít pro ovládání tepelných čerpadel.

S pomocí Vašeho chytrého telefonu nebo tabletu pak můžete ovládat teplotu z jakéhokoliv místa na světě a to díky chytré aplikaci Smart Life nebo Tuya.

 Aplikace je určena pro iOS nebo Android zařízení. Díky chytré aplikaci Smart-Life si můžete nastavit zapnutí topení podle polohy Vašeho mobilního telefonu, lze tak zapnout topení, jakmile se přiblížíte domů.

Termostat jednoduše připojíte k Vašemu routeru s protokolem WiFi 802.11 b/g/n. Se spínacím relé, které ovládá kotel, komunikuje termostat bezdrátově. Mezi termostatem a kotlem tedy není potřeba kabelové spojení.

Wifi modul je umístěn v jednotce u kotle a je připojen na napájení 230V. Termostat pak komunikuje s modulem u kotle v úsporném režimu na alkalické články AA, nebo je napájen přes micro USB podle Vašeho výběru. 

Termostat je intuitivně a snadno programovatelný, je možné nastavit týdenní rozvrh, můžete nastavit manuální regulaci, termostat je kompatibilní s Amazon Alexa a Google Assistant

Ukázka obrazovek na telefonu:

WBW2black_obrazovky_1

 

 

WiFi bezdrátový pokojový termostat slouží k regulaci pokojové teploty na základě nastaveného programu nebo nastaveného topného režimu. Zvyšuje tak teplotní komfort místnosti a snižuje náklady na vytápění objektu.

 • Bezdrátová komunikace

Na rozdíl od běžných domácích termostatů, má termostat ovládací jednotku (vysílač) a spínací jednotku (přijímač). Spínací jednotka slouží k připojení a spínání plynových a elektrických kotlů a přenosná ovládací jednotka slouží k obsluze a nastavování teplot. Jednotky mezi sebou komunikují pomocí rádiového signálu (868Mhz). Výhodou systému je, že odpadá nutnost drátového spojení mezi termostatem a kotlem.

 • WiFi připojení

Termostat jednoduše připojíte k Vašemu routeru a internetu přes Wi-Fi 802.11 b/g/n v pásmu 2.4 GHz. Díky tomu pak můžete ovládat termostat odkudkoliv, tedy i mimo Váš domov. K připojení termostatu do Wifi sítě není třeba zásahu do síťových prvků. Termostat využívá dnes již běžné technologie vzdáleného serveru, přes který dokáže komunikovat s telefonem i mimo vaší Wifi síť.

Díky chytré mobilní aplikaci pro iOS a Android zařízení můžete u WiFi termostatu nastavit teplotu i když jste na druhém konci světaTermostat můžete snadno nastavit i ručně, bez aplikace. Nastavení je intuitivní z displeje termostatu.

Chytrá mobilní aplikace "TUYA SMART" nebo "SMART LIVE-SMART LIVING" umožňuje ovládání a kontrolu nad Vaší domácností odkudkoliv na světě pouze za pomoci internetu a Vašeho mobilního telefonu. Nepotřebujete žádné další zařízení, ani pevnou IP adresu Vašeho připojení.

 

 Bezdrátový pokojový termostat je vybaven programem pro řízení teploty v místnosti s možností nastavení pro čtyři různé teplotní úseky na pracovní dny a zvlášť na sobotu a neděli. Není tak problém nastavit, aby se vybraná místnost u vás doma vytápěla v určitou hodinu na požadovanou teplotu.   Termostat může být přepnut do manuálního režimu, ve kterém lze nastavit dočasnou teplotu mimo program.

Termostat je určen pro ovládání plynových a elektrických kotlů, výstup termostatu je beznapěťový. 

 • Montáž 

- Je možná instalace na zeď (ideálně na stranu protilehlou od topného tělesa)

- nebo lze termostat postavit (stojánek je součástí balení)

 

FUNKCE A VLASTNOSTI

 • Bezdrátový pokojový termostat pro ovládání všech plynových a elektrických kotlů, kotlů na tuhá paliva, elektrického vytápění, elektrického podlahového vytápění, vodního podlahového vytápění a vytápění tepelným čepadlem
 • Kromě dotykového ovládání umožňuje také ovládání přes mobilní telefon odkudkoliv na světě
 • Přehledné zobrazení pracovního módu, aktuální teploty i nastavení
 • Nastavení teplot v rozmezí 5º C - 35º C
 • Rozlišitelnost měřené teploty 0,1°C, nastavení teploty s krokem 0,5°C
 • Přesnost 0,5 ºC udržuje teplotu v komfortním rozmezí (při nastavení hystereze na 0°C)
 • Nastavitelná hystereze od 0°C do 2,5°C
 • Umožňuje nastavení týdenního topného rozvrhu - programování pro každý den zvlášť od pondělí do neděle, (maximalizuje pohodlí a úsporu energií)
 • Pro každý den umožňuje nastavení 4 cyklů, 4 změny teploty
 • Manuální režim pro rychlou změnu teploty
 • Ovládání z jakéhokoliv místa, kde je dostupný internet
 • Založeno na technologii Wi-Fi 2,4 GHz
 • Pro funkčnost termostatu není zapotřebí zakoupit další bránu/řídící jednotku
 • Podpora hlasového ovládání přes služby Amazon Alexa a Google Home
 • Podporuje otevřenou platformu aplikace IFTTT
 • Bezplatná mobilní aplikace pro zařízení s iOS a Android (Aplikace SMART LIVE-SMART LIVING v českém jazyce)
 • Budete mít možnost aplikaci spárovat s více zařízeními a umožnit tak ovládání termostatu i dalším členům rodiny
 • Jednoduchá instalace a nasazení
 • Spojení mezi kotlem a termostatem je bezdrátové, termostat je plně autonomní i bez Wifi, bude tedy regulovat Vaše vytápění i při výpadku internetu
 • Napájení přijímače u kotle 230V
 • Napájení termostatu (displeje) - baterie nebo micro USB (při připojení micro USB je napájení baterií softwarově odpojeno)
 • Výrazný a designový displej - při napájení na micro USB je v klidovém režimu nastavitelné podsvícení od 0% do 100%, při režimu na baterie je v klidovém režimu displej vypnut

 

 

  

OBSAH BALENÍ:

 1. Termostat (vysílač)                                                        1 ks
 2. Spínací jednotka (přijímač s wifi modulem)                  1 ks
 3. Montážní držák pro instalaci na zeď                             1 ks
 4. Montážní stojánek pro volné položení termostatu        1 ks
 5. Adaptér na 230V a kabel na micro USB                       1 ks
 6. Uživatelský manuál CZ

 

 

APLIKACE "SMART LIFE- SMART LIVING" KE STAŽENÍ:

Odkaz pro Android:  Smart Life - Smart Living

Odkaz pro iOS:  Smart Life - Smart Living

6f06ce164d4a395d2c417b501b636014

 

 

Ano, rozhodně bude, nezáleží na značce ani stáří, ani tom jestli jde o kotel elektrický, plynový, na tuhá paliva nebo tepelné čerpadlo, termostat bude fungovat vždy, stačí jej správně zapojit na kontakty prostorového termostatu. Termostat má beznapěťový výstup, který je univerzální pro všechna vyjmenovaná zařízení.

Wifi připojení není nutné, termostat funguje jako plnohodnotný bezdrátový termostat, i když není k wifi připojen, popřípadě i při výpadku wifi sítě. K Wifi síti se připojuje jednotka u kotle - receiver (krabička s diodami). Je to z toho důvodu, že právě tato jednotka je napájena 230V. Jednotku displeje lze napájet bateriemi a s jednotkou u kotle komunikuje v úsporném režimu po vlastní frekvenci 868 MHz. Na této frekvenci je zajištěn také značný dosah mezi displejem a jednotkou kotle. Na mobilním telefonu uvidíte pak stav receiveru u kotle (zda je kotel zapnut nebo vypnut) a zároveň uvidíte teplotu v místnosti, kterou změří čidlo v jednotce displeje, a samozřejmě týdenní program a veškerá další nastavení.

Dosah mezi jednotkami je až 120 m ve volném prostoru. V praxi je dosah velmi dobrý, není problém v komunikaci ani ve větším rodinném domě. Na termostatu je i ikonka síly signálu mezi jednotkami.

U termostatu WBW2black lze připijit napájení i s vloženými bateriemi, při připojení microUSB napájení se napájení z AA článků softwarově odpojí.

Zapojení by měl provést elektrikář, nicméně připojení ke kotli je jednoduché. Na svorky L a N se připojí napájení 230V například z nejbližší zásuvky. Ke kotli se pak připojí svorky NO a COM na svorky prostorového termostatu (typicky) on/off. Pokud máte kotel nový a ještě k němu nebyl termostat připojen, na těchto svorkách bude propojení (bypass), toto propojení elektrikář odstraní a připojí místo něj termostat.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Wifi Termostaty Tuya
Záruka: 2 roky

Instalace termostatu WBW2black

Sdílení zařízení Tuya

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IR Avatar autora | 10.1.2024
Produkt funguje. Jen doplním, že mám v domě 3 nezávislé okruhy topení, takže jsem kupoval 3 ks termostatů a každý je přesně spárován jen se svým přijímačem. Takže se nestane, že by sepnul jen jeden termostat, a spustilo se vytápění na všech třech okruzích.
5
ZO Avatar autora | 25.12.2023
Super, jednoduché nastavení i instalace. Rychle doručení.
5
P Avatar autora | 7.12.2023
Naprostá spokojenost jak s firmou, tak s produktem. Termostat je jednoduše nastavitelný, ovládání přes mobil úžasný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz