Wifi Termostat W3ModBusFanCoil

1 999 Kč 1 652 Kč bez DPH
Na dotaz
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Položka byla vyprodána…

Tento výrobek je na objednávku - dodání 2-4 týdny. Kromě možnosti připojení přes Wifi k aplikaci Tuya nebo Smart Life nabízí termostat komunikaci ModBus. Pokud nepotřebujete komunikaci ModBus pro průmyslovou automatizaci, doporučujeme vybrat kterýkoliv jiný z našich wifi termostatů.

 

Wifi Termostat W3FanCoil je termostat pro FanCoily a klimatizační jednotky je určen pro 2 trubkové instalace i 4 trubkové instalace (2-Pipes 4 Pipes), funguje pro vytápění a/nebo klimatizaci, má luxusní a neotřelý design s bílým podsvícením, slouží k regulaci pokojové teploty na základě nastaveného programu nebo nastaveného topného režimu. Zvyšuje tak teplotní komfort místnosti a snižuje náklady na vytápění objektu. Termostat umožňuje vzdálené ovládání přes internet mimo domov. Díky chytré aplikaci Smart-Life si můžete nastavit zapnutí topení podle polohy Vašeho mobilního telefonu. Lze tak zapnout topení, jakmile se přiblížíte domů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wifi pokojový termostat slouží k regulaci pokojové teploty na základě nastaveného programu nebo nastaveného topného režimu. Zvyšuje tak teplotní komfort místnosti a snižuje náklady na vytápění objektu. Termostat umožňuje vzdálené ovládání přes internet mimo domov.

Termostat je vybaven dotekovým displejem umožňující intuitivní a jednoduché ovládání bez nutnosti studování uživatelské příručky.
Termostat zapadne do luxusních interiérů a navodí hi-tech vzhled. 

Termostat je vybaven wifi modulem pro bezdrátové připojení do lokální sítě. Poté je možné ovládat a nastavovat termostat přes tablet nebo telefon se systémy Android nebo iOS. Lze tak měnit teplotu bez nutnosti vstávat a chodit k termostatu. Lze provozovat i více termostatů na jedné lokální síti a na jednom tabletu nebo telefonu. Samozřejmě lze termostat ovládat i nastavovat přes internet, mimo domov.

K připojení termostatu do Wifi sítě není třeba zásahu do síťových prvků. Do termostatu se nastaví jméno a heslo vaší Wifi sítě. Termostat se sám připojí a začne komunikovat. Pro přístup z internetu není nutné pevné IP. Termostat využívá dnes již běžné technologie vzdáleného serveru, přes který dokáže komunikovat s telefonem i mimo vaší Wifi síť.

Pokojový termostat je vybaven programem pro řízení teploty v místnosti s možností nastavení šesti různých teplotních úseků na pracovní dny a zvlášť na sobotu a neděli. Termostat může být přepnut do manuálního módu, ve kterém lze nastavit dočasnou teplotu mimo program.

Podsvícení je nastavitelné od 0 % do 100 %.

 

Wifi bezdrátový termostat podporuje Android, iOS, Google Home a Amazon Alexa.

Napájení
230V, 50Hz
Zobrazení teploty na displeji
±0.5ºC
Senzor teploty
vnitřní
Hystereze
0.5°C až 5°C
Spotřeba
<0.3W
Maximální zatížení kontaktu
3A
Nastavení teploty
5 ºC - 35 °C (lze změnit až na 70°C)
Omezení maximální teploty
ANO, lze nastavit podle volby například rozsah možné teploty do 23°C a zabránit uživateli v přetápění
Okolní prostředí
5-70°C (ochrana před vysokou teplotou 20°C až 70°C)
Výstup
Podle schématu, je ve fotografiích produktu
Krytí
Určeno pro normální prostření
Program
Týdenní 5+2, 6+1 nebo 7
Dětský zámek
Ano
Velikost
86*86*17mm
Certifikace
CE,RoHS

 

V balení:

Termostat, český návod

 

 

ROZMĚRY PRODUKTU: 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Wifi Termostaty Tuya
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz