Wifi vypínač žaluzie rolety závěsy Tuya relé 2 kanály

799 Kč
Skladem Ihned k expedici
Můžeme doručit do:
22.2.2024

Chytrý Wifi relé modul pod vypínač pro ovládání rolet, žaluzií nebo závěsů. Jednoduché ovládání pomocí Vašeho vypínače a zároveň bezdrátově přes mobilní telefon a aplikaci Tuya nebo Smart Life. Wi-Fi připojení. Kompatibilní s hlasovým ovládáním Amazon Alexa nebo Google Home. Relé modul snadno nainstalujete do elekrikářské krabice pod Váš vypínač. Je určeno pro dvě zařízení - dvě nezávislé rolety nebo dvě žaluzie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrý WiFi spínač záclon, rolet a žaluzií

S tímto vypínačem můžete ovládat Vaše rolety, žaluzie a závěsy i přes mobilní telefon odkudkoliv na světě. Ovládání můžete provádět přes Váš vypínač nebo na dálku přes aplikaci Smart Life. Samozřejmostí je i hlasové ovládání Amazon Alexa nebo Google Home, které vám ovládání ještě více zpříjemní.

 

curtain module (6)

Hlavní vlastnosti

  • Ovládání prostřednictvím Vašeho vypínače, dálkově přes aplikaci nebo automaticky dle nastavených plánů
  • Možnost hlasového ovládání - integrace se službami Google Home a Amazon Alexa
  • Snadné nastavení - připojení přímo k Wi-Fi
  • Automatický provoz - možnost ovládání pomocí časových harmonogramů
  • Ovadání několik spotřebičů najednou - možnost spárování s ostatními připojenými spotřebiči
  • Jemné orientační světlo – pro dobrou orientaci i ve tmě

curtain module (3)

Automatizace

Spínač můžete také nastavit tak, aby pracoval při zapnutí nebo vypnutí jiných produktů SmartLife. Záclony se tak mohou automaticky zatáhnout například při zapnutí světla. Aplikace umožňuje intuitivně nastavit časové harmonogramy záclon a slouží tak i jako skvělá zabezpečovací funkce, když jste nějakou dobu mimo domov.

Žaluzie můžete snadno zatáhnou při velmi větrném počasí - a to zcela automaticky, chytrou scénou. Stačí k Vaší domácnosti v aplikaci zadat polohu, podle ní aplikace pozná povětrnostní podmínky v okolí Vašeho domu nebo bytu.

 

SmartLife

SmartLife je nejjednodušší cesta k vaší chytré domácnosti. Žárovky, vypínače, zásuvky, kamery, čidla a další stále se rozrůstající sortiment produktů je zárukou vašeho snadného žití. Vše můžete ovládat na dálku přes chytré zařízení a nainstalovanou aplikaci. Využít můžete i hlasových povelů podporovaných asistentů Amazon Alexa a Google Home. A k tomu, abyste takto inteligentní a příjemnou domácnost rozběhli, nepotřebujete nic víc, než domácí Wi-Fi síť. Jak jednoduché!

  • Bezplatná aplikace pro objevování chytrého života
  • Snadné připojení k WiFi bez potřeby brány, mostu nebo rozbočovače
  • Hlasové ovládání přes Amazon Alexa nebo Google Home
  • Nastavování automatizací s dalšími produkty prostřednictvím technologií IFTTT

 

Snadné připojení

Vybalte chytré zařízení, připojte ho k Wi-Fi síti a můžete začít. Nepotřebujete žádnou startovací sadu, žádný rozbočovač ani hub. Vystačíte si s jediným produktem a bezplatnou aplikací. Ať už potřebujete jedno chytré zařízení nebo si chcete zautomatizovat celý dům, je tím pravým pro vás.

Přehledná aplikace

Aplikace SmartLife vám poskytne úplnou kontrolu nad všemi produtky z našich stránek. Spolu s ní můžete vytvářet scénaře pro automatizované funkce nebo kontrolovat a ovládat každý chytrý produkt zvlášť. S integrovaným připojením můžete svou chytrou domácnost ovládat z telefonu s aplikací nebo svým hlasem – ať už jste kdekoliv.

Klíčové vlastnosti

Chytrý nástěnný spínač pro ovládání rolet, žaluzií nebo závěsů. Ovládání pomocí dotykových tlačítek nebo bezdrátově přes mobilní telefon a aplikaci. Wi-Fi připojení. Kompatibilní s hlasovým ovládáním Amazon Alexa nebo Google Home. Elegantní provedení. Snadno čistitelná skleněná přední část. Design, který zapadne do každého interiéru. Jemné orientační světlo.

Doplňkové parametry

Kategorie: Wifi vypínače Tuya
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 7.9.2022
Fuguje jak má, 2 okruhy pro ovládání dvou nezávislých žaluzií do jedné krabice KU68.
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 1.3.2023 15:09
Dobrý den. Je možné v aplikaci udělat scénář, tak aby se jedním stiskem ovládalo více přijímačů najednou? Např. jedním stiskem zavřít/otevřít žaluzie v celém patře?
Odpovědět
W Avatar autora Vypínač pro žaluzie - scéna pro hromadné ovládání žaluzií 1.3.2023 15:31
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, ano, můžete si udělat takzvanou chytrou scénu a pak jedním tlačítkem ovládat žaluzie - například zavřít, otevřít, pootevřít. Tyto scény pak můžete vyvolat jedním tlačítkem v aplikaci nebo je přenést třeba na vypínač Tuya, který pak bude ovládat ty žaluzie, které budete chtít. Přejeme Vám hezký den. Vaše WifiTermostaty
M Avatar autora Poloha žaluzií - po procentech 6.2.2023 19:51
Dobry den , Lze polohovat venkovní Zaluzie nebo to jezdí jenom na doraz nahoru a dolu ?
Odpovědět
W Avatar autora Poloha žaluzií - po procentech 6.2.2023 20:10
Dobrý den, děkujeme za Vas dotaz, všechny naše ovladače žaluzií lze polohovat od 0 do 100 procent, kromě poloh zavřeno otevřeno si můžete vytvořit jakoukoliv chytrou scénu a napolohovat je na libovolnou pootevrenou polohu.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz