Wifi Termostatická Hlavice Designo

1 099 Kč
Skladem Ihned k expedici
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Inteligentní designová wifi termostatická hlavice Designo pro radiátory s unikátním vzhledem zapadne do luxusních interiérů. Hlavice umožňuje ovládat vytápění domácnosti odkudkoliv pomocí mobilní aplikace. Zařízení zvyšuje efektivitu vytápění a ušetří vám náklady na energie. Termostatická hlavice disponuje řadou chytrých funkcí, jako je možnost automatického plánování, detekce otevřeného okna či podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistent. Díky chytré aplikaci "Smart-Life" si můžete nastavit zapnutí topení podle polohy Vašeho mobilního telefonu. Lze tak zapnout topení, jakmile se přiblížíte domů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytrá termostatická hlavice Designo pro radiátory - Wifi Zigbee

 • Vše je v češtině
 • Hlavici můžete ovládat zcela autonomně tlačítky na ní nebo z aplikace - odkudkoliv na světě
 • Unikátní typ displeje zapadne do luxusních high end interiérů
 • Funkce detekce otevřeného okna
 • Funkce dětského zámku
 • Rozměr: průměr 51mm, délka 70 mm tělo (+20 mm připojení)
 • Propojení s mobilní aplikací (iOS, Android) a možnost ovládání hlavice z telefonu
 • Nastavení týdenního programu i z telefonu
 • Unikátní plynulá a přesná regulace s plynulými kroky, jde o nejpřesnější formu regulace teploty radiátorových těles (PID regulace)
 • Podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistent
 • Napájení: 2× AA baterie 1.5V (nejsou součástí balení)
 • Typ konektoru: M30 × 1,5 (dodáváme včetně redukce na všechny běžné typy připojení)
 • Rozměr hlavice: 53*89.5mm
 • Přítlačná síla: 100N
 • Zdvih 4,5mm
 • Přes dotykový displej na hlavici ji můžete ovládat i přímo, bez mobilního telefonu
 • Po připojení na Váš wifi router můžete hlavici ovládat odkudkoli na světě ze svého mobilního telefonu
 • K Wifi funkci je potřeba přikoupit bránu pro Zigbee, k této bráně lze připojit až 50 termostatických hlavic
 • Zigbee bránu 3.0 koupíte zde.
 • Pokud chcete navíc hlavicemi vypínat a zapínat Váš plynový nebo elektrický kotel klikněte zde.

Balení:

1x hlavice Designo, 1x set redukcí, 1x český návod

 aplikace v cestine

Doplňkové parametry

Kategorie: Wifi Termostaty Tuya
Záruka: 2 roky
5
28x
4
5x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 14.12.2023
Dobrý den jak se dostat do pokročilého nastavení jak píšete v příspěvku níže. V aplikaci jsem nic takového nenašel ?
W Avatar autora WifiTermostaty (Administrátor) 15.12.2023
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, do pokročilého nastavení se dostanete snadno podle návodu (není to v aplikaci, je to přímo na hlavici). Návod ke stažení je přímo u každého výrobku na našich stránkách v sekci související soubory, je to takové největší tabulka, tam je zároveň popis položek pokročilého nastavení. Přejeme Vám krásný den.
3
Z Avatar autora | 16.11.2023
Hlavice funguje dobře, ale... Pokud chci, aby mi topení vytopilo místnost na 21° a pak se ventil zavřel, tak na hlavici musím nastavit o 3° víc, než je reálná teplota v místnosti. Takže nastavím na 21° a topení topí.. Hlavice mi ukazuje že bylo dosaženo 21° a ne vypne.. Prostě topí a topí až do doby kdy je tam 24° Až pak vypne ventil.
W Avatar autora WifiTermostaty (Administrátor) 16.11.2023
Dobrý den, pokud chcete snížit rozsah regulace, můžete. V pokročilém nastavení nastavte hysterezi na nejnižší hodnotu. Hlavice reguluje běžně následovně: při rozdílu teploty požadované a teplotě skutečné 0°C (například 23°C změřeno hlavicí a 23°C požadovaných na hlavici) je stupěň otevření 50%, pokud je rozdíl 1°C, tak hlavice buď přivře nebo otevře na 25% resp. 75%. Při rozdílu 2°C pak hlavice buď uzavře úplně, nebo se úplně otevře (0 nebo 100 procent otevření). Když nastavíte hysterezi na 0,5°C, tak se tato hodnota o 0,5°C sníží. (Pokud Vám hlavice přetápěla o 3°C, pak jste patrně změnil výchozí nastavení a hysterezi naopak zvýšil). Dále máte možnost v nejnovější verzi hlavice nastavit typ řízení on/off na parametr 2. To znamená, že hlavice uzavře úplně ihned po dosažení teploty.
5
Avatar autora | 10.11.2023
Super
5
S Avatar autora | 13.10.2023
Dobrý den, s produktem jsem spokojen. Pouze u jedné hlavice mi nejde spárovat s bránou. Vůbec se nemůžu dostat do menu kde se páruje wifi. Hodiny a další funkce nastavit lze. Můžete mi prosím poradit?
W Avatar autora WifiTermostaty (Administrátor) 16.10.2023
Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, postup jak se dostat do menu je u všech hlavic stejný, je popsán v návodu a je ke stažení přímo na našich stránkách u každého výrobku, zároveň je na stránkách video návod. Pokud se nemůžete s hlavicí připojit k bráně (a u ostatních Vám to jde) může být slabý zigbee signál (hlavici) máte dále od brány než ostatní hlavice. Vzhledem k tomu, že píšte, že se nemůžete dostat do menu, kontaktujte nás prosím na obchod@wifitermostaty.cz - určitě Vám pomůžeme hlavici připojit, nebo ji vyreklamujeme. Přejeme Vám hezký den. WifiTermostaty
5
P Avatar autora | 23.12.2022
Hlavici mám instalovanou přes RA adaptér a funguje skvěle. Jen prosím o radu, na zbytku radiátorů mám ventily Myjava M28 , jakou redukci použít? Našel jsem jen redukci od Elektrobocku, půjdou na ni namontovat? Děkuji
5
J Avatar autora | 15.12.2022
Tak po nastavení hlavice na "tvrdé sedlo", šlape naprosto bez problémů.
W Avatar autora WifiTermostaty (Administrátor) 16.12.2022
Děkujeme za zprávu a zpětnou vazbu. Wifitermostaty.cz
5
J Avatar autora | 11.12.2022
Také potvrzuji problém s úplným uzavíráním ventilu. Nastaveno otevření na 0% a radiátor topí jako blázen. Ještě zkusím nastavit "tvrdé sedlo". Problém je pouze na jednom radiátoru ze tří.
W Avatar autora WifiTermostaty (Administrátor) 12.12.2022
Dobrý den, řešení tohoto problému je jednoduché: postupujte prosím podle návodu - na jeho konci jsou nejčastěji kladené dotazy a je tam jediný dotaz a odpověď na přesně to, na co se ptáte :-) Po nastavení hlavice bude uzavírat správně.
3
PM Avatar autora | 9.11.2022
Zajímavé řešení pokud potřebujete topit v každé místnosti jinak a přitom nespoléhat na uvědomělost uživatelů. Set jako celek funguje dobře a spolehlivě, i když logika výrobce mi nějak uniká. Na hlavici nastavím teplotu např. 20°C a očekával bych, že při této teplotě se hlavice úplně zavře a díky setrvačnosti systému teplota v místnosti ještě lehce stoupne. Jenže ne :-(. Při dosažení teploty 20°C je hlavice stále z 50-ti procent otevřená a reálně se zavře až při přesáhnutí teploty 22°C a vlivem setrvačnosti teplota vystoupá klidně až 23,5°C. Nastavení hystereze tento problém neřeší, ovlivňuje pouze interval poklesu teploty, kdy hlavice opět otevře -- ale bohužel, opět se řídí teplotou 22°C (!). Chci-li tedy v místnosti udržovat teplotu například zmíněných 20°C, musím hlavice a programy nastavovat na 18°C ==> značně zmatečné a nepřehledné :-(. To se výrobcům moc nepovedlo.
W Avatar autora WifiTermostaty (Administrátor) 23.11.2022
Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Doplňuji, že hlavice reguluje v několika krocích. při rozdílu teploty nastavené a skutečné 0°C je otevřena na 50 procent, při hysterezi 0,5 stupně a rozdílu 0,5 stupně mezi nastavenou a skutečnou pak přejde na 25% ne 75% otevření ventilu a ppři rozdílu teploty 1,5°C pak uzavře nebo otevře úplně. Není to tedy tak, že hlavice ihned úplně otevře nebo uzavře. Dále je k dispozici PID režim, kde je kroků ještě více. Přejeme Vám hezký den. Wifitermostaty.cz
5
JT Avatar autora | 5.1.2022
Zařízení funguje velmi dobře, už neběháme po bytě k ventilům topení, máme ovládání v telefonu :-) Spárováni hlavic s wifi je jednoduché, nicméně asi ne pro netechnické typy.. Prodejce poskytuje podporu jak při nastavení zařízení a v případě problému je na drátě. Děkuji za vaši podporu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz