Spínání kotle nebo tepelného čerpadla pro termostatické hlavice Designo

1 899 Kč –11 %
Spinaci jednotka
1 899 Kč –11 % 1 699 Kč
Skladem Ihned k expedici
Můžeme doručit do:
27.9.2022

Spínací jednotka pro plynový kotel, elektrický kotel a tepelné čerpadlo - pro termostatické hlavice Designo.

Jednotka pro vypínání a zapínání kotle pro termostatické hlavice Designo. Radiátorové Wifi termostatické hlavice Designo můžete ovládat vzdáleně, odkudkoliv na světě, z Vašeho mobilního telefonu.

Spínací jednotka vypíná a zapíná kotel podle stavu připojených termostatických hlavic. 

Radiátorové hlavice komunikují přes protokol Zigbee 3.0 přes Zigbee bránu. Spínací jednotka pro kotel se připojuje taktéž přes Zigbee bránu.

Wifi termostatické hlavice fungují bez nutnosti této spínací jednotky. Tato spínací jednotka umožňuje navíc vypnout kotel v případě, že jsou všechny připojené hlavice uzavřeny a netopí.

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spínací jednotka hlídá přes cloud stav hlavic, pokud jsou všechny uzavřeny nechává jednotka kotel vypnutý. Pokud je alespoň jedna (nebo více) z připojených termostatických hlavic v neuzavřené poloze (pootevřená na 5 % a více), pak spínací jednotka spustí kotel.

Spínací jednotka komunikuje přes Zigbee bránu bezdrátově, je umístěna zpravidla přímo u kotle. S kotlem je pak propojena ovládací dvoulinkou.

Můžete si vybrat, které hlavice budou komunikovat a mít oprávnění ovládat kotel. Ovládat kotel může až 8 hlavic ve Vaší síti - výběr lze jednoduše provést v aplikaci Smart Life. Pokud máte více hlavic než 8 nevadí - můžete buď vybrat 8 hlavic, které budou kotel či tepelné čerpadlo spínat, nebo použít více spínacích jednotek.

Napájení jednotky 230V/50 Hz

Zatížitelnost kontaktu: 230V/3A

Tento produkt obsahuje pouze spínací jednotku pro kotel, pokud chcete objednat radiátorovou hlavici, klikněte zde.

Tento produkt funguje pouze s hlavicemi Designo zakoupenými u nás po datu 1.9.2021.

Schéma zapojení spínací jednotky kotle je uvedeno níže. Dvěma vodiči se spínací jednotka připojí ke kotli nebo tepelnému čerpadlu na svorky prostorového termostatu. Dále se ke spínací jednotce připojí napájení 230V přímo na svorkovnici.

K funkci spínací jednotky je potřeba funkční internetové přípojení na Vašem routeru, ke kterému je připojena spínací jednotka přes Zigbee bránu. 

Spínací jednotka může být připojena ke stejné zigbee bráně jako hlavice, nebo k jiné zigbee bráně. Obě varianty jsou možné. Je možné použít i různé wifi routery pro různé zigbee brány. Spínací jednotka má univerzální rozhraní beznapěťového spínaní a funguje se všemi kotli a teplenými čerpadly.

 

 

 

 WBW_připojení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
5x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz