Wifi Termostat W3black s podlahovým čidlem

1 399 Kč 1 156 Kč bez DPH
Skladem Ihned k expedici
Chlazení ?
Tvrdý kabel k čidlu ?
Měření spotřeby při zadání výkonu ?
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Wifi Termostat W3black je černou variantou termostatu W3 (bílé sklo) pro regulaci elektrického a podlahového topení má luxusní a neotřelý design s bílým podsvícením, slouží k regulaci pokojové teploty na základě nastaveného programu nebo nastaveného topného režimu. Zvyšuje tak teplotní komfort místnosti a snižuje náklady na vytápění objektu. Termostat umožňuje vzdálené ovládání přes internet mimo domov. Je určen k regulaci elektrického topení, elektrického podlahového vytápění i vodního podlahového vytápění. Díky chytré aplikaci Smart-Life si můžete nastavit zapnutí topení podle polohy Vašeho mobilního telefonu. Lze tak zapnout topení, jakmile se přiblížíte domů. Termostat má i mód chlazení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wifi pokojový termostat slouží k regulaci pokojové teploty na základě nastaveného programu nebo nastaveného topného režimu. Zvyšuje tak teplotní komfort místnosti a snižuje náklady na vytápění objektu. Termostat umožňuje vzdálené ovládání přes internet mimo domov.

Termostat je vybaven dotekovým displejem umožňující intuitivní a jednoduché ovládání bez nutnosti studování uživatelské příručky.
Termostat zapadne do luxusních interiérů a navodí hi-tech vzhled. 

Termostat je vybaven wifi modulem pro bezdrátové připojení do lokální sítě. Poté je možné ovládat a nastavovat termostat přes tablet nebo telefon se systémy Android nebo iOS. Lze tak měnit teplotu bez nutnosti vstávat a chodit k termostatu. Lze provozovat i více termostatů na jedné lokální síti a na jednom tabletu nebo telefonu. Samozřejmě lze termostat ovládat i nastavovat přes internet, mimo domov.

K připojení termostatu do Wifi sítě není třeba zásahu do síťových prvků. Do termostatu se nastaví jméno a heslo vaší Wifi sítě. Termostat se sám připojí a začne komunikovat. Pro přístup z internetu není nutné pevné IP. Termostat využívá dnes již běžné technologie vzdáleného serveru, přes který dokáže komunikovat s telefonem i mimo vaší Wifi síť.

Pokojový termostat je vybaven programem pro řízení teploty v místnosti s možností nastavení šesti různých teplotních úseků na pracovní dny a zvlášť na sobotu a neděli. Termostat může být přepnut do manuálního módu, ve kterém lze nastavit dočasnou teplotu mimo program.

Termostat má napěťový výstup na 230V a maximálně 16A. Je vhodný k ovládání elektrických přímotopů, elektrického podlahového topení, podlahového topení a pod. kde se ovládací prvek řídí 230V.

Pro ovládání plynových kotlů, elektrických kotlů, kotlů na tuhá paliva a tepelných čerpadel je potřeba beznapěťový kontakt (suchá kontakt) jsou termostaty v sekci zde:

https://www.wifitermostaty.cz/pro-plynove-kotle--elektricke-kotle--tepelna-cerpadla/

Podsvícení je nastavitelné od 0 % do 100 %.

Vlastnosti:

Termostat je plně lokalizován do češtiny, včetně rozhraní v aplikaci. Má měření spotřeby při zadání výkonu, spotřebu pak můžete zobrazit přímo na termostatu (verze 2024)

Wifi bezdrátový termostat podporuje Android, iOS, Google Home a Amazon Alexa.

Napájení
230V, 50Hz
Zobrazení teploty na displeji
±0.5ºC
Senzor teploty
1x NTC vestavěný a 1x externí podlahové čidlo součástí balení
Hystereze
0.5°C až 5°C
Spotřeba
<0.3W
Maximální zatížení kontaktu
16A
Nastavení teploty
5 ºC - 35 °C (lze změnit až na 70°C)
Omezení maximální teploty
ANO, lze nastavit podle volby například rozsah možné teploty do 23°C a zabránit uživateli v přetápění
Okolní prostředí
5-70°C (ochrana před vysokou teplotou 20°C až 70°C)
Výstup
Napěťové relé, 230V
Krytí
Určeno pro normální prostření
Program
Týdenní 5+2, 6+1 nebo 7
Dětský zámek
Ano
Velikost
86*86*17mm
Certifikace
CE,RoHS
Mód topení/chlazení
Ano, od verze 2024

 

V balení:

Termostat, český návod, montážní držák, podlahové čidlo 2,5m dlouhé

 

Ukázka obrazovek na telefonu:

Screenshot_20211026_174533_com.tuya.smartlifeScreenshot_20211026_174546_com.tuya.smartlifeScreenshot_20211026_174630_com.tuya.smartlife

ROZMĚRY PRODUKTU: 

 

Ano, samozřejmě, termostat můžete ovládat až z 20 mobilní telefonů. Termostat spárujete s Vašim telefonem a následně jej nasdílíte na účty aplikace Smart Life, které chcete. Video návod je zde: https://youtu.be/q6eJ9e7Nm5s

Ano, samozřejmě, v pokročilém nastavení termostatu snadno vyberete zda chcete používat pouze vnitřní čidlo přímo v termostatu nebo kabelové čidlo nebo obojí. 

Ano, samozřejmě, v pokročilém nastavení přímo na termostatu můžete vybrat úroveň podsvícení displeje při nepoužívání. Lte vybrat i 0 procent podsvícení. Termostat je pak naprosto nerušivý například v ložnicích.

Ano, můžete, často jej tak naši uživatelé používají. Po výpadku napájení a znovu zapnutí napájení se termostat připojí na wifi a stáhne si z cloudu čas a poslední nastavení a pokračuje v programovém nebo ručním režimu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Wifi Termostaty Tuya
Záruka: 2 roky
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
JK Avatar autora | 20.1.2024
Termostat zatím nebyl nainstalován a vyzkoušen. Vzhledově vypadá moderně, dle očekávání.
5
JO Avatar autora | 13.12.2023
Termostat namontován, super funkce, moderní vzhled, spousta možností nastavení, výhody připojení Wifi.
5
J Avatar autora | 23.8.2022
Krásný designový termostat, do moderních staveb používáme pro podlahové vytápění W3 v bílé, nebo W3black v černé barvě. Obě verze dělají co mají, jsou funkční, a přehledné v ovládací aplikaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz