Wifi Termostat E3EG Tuya

1 169 Kč 966 Kč bez DPH
Skladem Ihned k expedici
Tvrdý kabel k čidlu ?
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Wifi Termostat E3EG Tuya s měřením spotřeby a podlahovým čidlem je určen pro:

regulaci kotlů - plynových, elektrických, automatizovaných na tuhá paliva, regulaci tepelných čerpadel (umožňuje i přepnutí módu na topení/chlazení)

podlahového topení - elektrického i vodního

elektrického vytápění - infrapanely, elektrickými konvektory i dalšími typy

Má luxusní a neotřelý design s bílým podsvícením, viditelná tloušťka tohoto termostatu je pouze 10mm, jde o nejtenčí termostat. Slouží k regulaci pokojové teploty. Termostat umožňuje vzdálené ovládání přes internet mimo domov přes aplikaci Smart Life nebo Tuya. Díky chytré aplikaci Smart-Life si můžete nastavit zapnutí topení podle polohy Vašeho mobilního telefonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termostat je vybaven dotekovým displejem umožňující intuitivní a jednoduché ovládání bez nutnosti studování uživatelské příručky. Termostat zapadne do luxusních interiérů a navodí hi-tech vzhled. 

Termostat je vybaven wifi modulem pro bezdrátové připojení do lokální sítě. Poté je možné ovládat a nastavovat termostat přes tablet nebo telefon se systémy Android nebo iOS. Lze tak měnit teplotu bez nutnosti vstávat a chodit k termostatu. Lze provozovat i více termostatů na jedné lokální síti a na jednom tabletu nebo telefonu. Samozřejmě lze termostat ovládat i nastavovat přes internet, mimo domov.

K připojení termostatu do Wifi sítě není třeba zásahu do síťových prvků. Do termostatu se nastaví jméno a heslo vaší Wifi sítě. Termostat se sám připojí a začne komunikovat. Pro přístup z internetu není nutné pevné IP. Termostat využívá dnes již běžné technologie vzdáleného serveru, přes který dokáže komunikovat s telefonem i mimo vaší Wifi síť.

Pokojový termostat je vybaven programem pro řízení teploty v místnosti s možností nastavení šesti různých teplotních úseků na pracovní dny a zvlášť na sobotu a neděli. Termostat může být přepnut do manuálního módu, ve kterém lze nastavit dočasnou teplotu mimo program.

Termostat má beznapěťový výstup (takzvaný suchý kontakt) - pro řízení kotlů a tepelných čerpadel. Pro ovládání elektrického a podlahového vytápění lze kontakt zatížit až 16A, 230V AC. Je tak vhodný i k ovládání elektrických přímotopů, elektrického podlahového topení, podlahového topení a pod. kde se ovládací prvek řídí 230V.

Tento termostat umožňuje při zadání příkonu topného tělesa měření spotřeby. Tato funkcionalita je dostupná přímo na termostatu v pokročilém nastavení v nejnovější verzi termostatu E3EG Tuya.

Podsvícení je nastavitelné od 0 % do 100 %.

Vlastnosti:

Termostat je plně lokalizován do češtiny, včetně rozhraní v aplikaci, aplikace Smart Life a Tuya.

Wifi bezdrátový termostat podporuje Android, iOS, Google Home a Amazon Alexa.

Ovládání termostatu je možné nasdílet na celkem až 20 mobilních zařízení.

Napájení
230V, 50Hz
Zobrazení teploty na displeji
±0.5ºC
Senzor teploty
1x NTC vestavěný a 1x podlahové čidlo součástí balení (kabel 3m dlouhý)
Hystereze
0.5°C až 5°C
Spotřeba
<0.3W
Maximální zatížení kontaktu
16A
Nastavení teploty
5 ºC - 35 °C (lze změnit až na 70°C)
Omezení nastavení teploty
ANO, lze nastavit podle volby například rozsah možné teploty do 23°C a zabránit uživateli v přetápění
Okolní prostředí
5-70°C, ochrana před vysokou teplotou 20°C až 70°C
Výstup
Beznapěťový kontakt (suchý kontakt), lze jej zatížit až 16A, 230V AC
Krytí
Určeno pro normální prostření
Program
Týdenní 5+2, 6+1 nebo 7
Dětský zámek
Ano
Velikost
86x86x10mm - Slimline pohledová hrana je pouze 10mm, rozměr do podomítkové krabice 48x48x30mm
Certifikace
CE,RoHS

 

V balení:

Termostat, český návod, montážní držák, podlahové čidlo 

Ukázka obrazovek na telefonu:

Screenshot_20211026_174533_com.tuya.smartlifeScreenshot_20211026_174546_com.tuya.smartlifeScreenshot_20211026_174630_com.tuya.smartlife

 

ROZMĚRY PRODUKTU: 

 

Ano, samozřejmě, termostat můžete ovládat až z 20 mobilní telefonů. Termostat spárujete s Vašim telefonem a následně jej nasdílíte na účty aplikace Smart Life, které chcete. Video návod je zde: https://youtu.be/q6eJ9e7Nm5s

Ano, samozřejmě, v pokročilém nastavení termostatu snadno vyberete zda chcete používat pouze vnitřní čidlo přímo v termostatu nebo kabelové čidlo nebo obojí. 

Ano, samozřejmě, v pokročilém nastavení přímo na termostatu můžete vybrat úroveň podsvícení displeje při nepoužívání. Lte vybrat i 0 procent podsvícení. Termostat je pak naprosto nerušivý například v ložnicích.

Ano, můžete, často jej tak naši uživatelé používají. Po výpadku napájení a znovu zapnutí napájení se termostat připojí na wifi a stáhne si z cloudu čas a poslední nastavení a pokračuje v programovém nebo ručním režimu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Wifi Termostaty Tuya
Záruka: 2 roky

Sdílení zařízení Tuya

Termostat E3EG - video návod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz