Wifi Alarm Tuya Basic se zvonkem

1 730 Kč
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Položka byla vyprodána…

Wi-Fi alarm TUYA  Basic pro Android, iOS

Moderní TUYA alarm systém s podporou WiFi sítí a bezdrátovým zvonkem. Tento alarm systém lze přípojit k aplikaci TUYA Smart či Smart Life, která podporuje širokou škálu zařízení pro vybavení chytré domácnosti včetně alarmů a kamer. Zprovoznění alarm systému je jednoduché i následné přiřazení zařízení do Vašeho mobilního telefonu (Android i iOS), kterým můžete alarm systém taktéž ovládat. Připojení k mobilnímu telefonu není podmínkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wi-Fi alarm TUYA Android, iOS - včetně bezdrátového zvonku

TUYA alarm systém Vám po připojení k Vaší wifi síti a spárování s Vašim telefonem pošle upozornění pokud některý z čidel zaznamená pohyb. Zařízení můžete ovládat mnoha způsoby. Samozřejmostí je ovládání pomocí mobilního telefonu či základní ovládání (zapnutí, vypnutí či SOS) přiloženým malým dálkovým ovladačem. V aplikaci najdete kromě nastavení, spuštění či vypnutí také seznam detekovaných alarmů s přesným časem, kdy k alarmu došlo. Základna alarmu je stejně jako mobilní aplikace a dálkový ovladač vybaven tlačítkem SOS, kterým v případě potřeby spustíte alarm okamžitě. 

Základna je vybavena reproduktorem pro zvukový projev při alarmu. Další zařízení (PIR čidlo, dveřní/okenní čidlo) jsou již bezdrátové s vlastní baterií.

Základna alarmu je napájena přímo ze zásuvky a je zálohována baterií.

Veškeré příslušenství v tomto balení je k sobě již spárované a po spuštění jsou spolu okamžitě kompatibilní. Samozřejmě je možno dokoupit další zařízení (PIR čidla atd.), která ale již bude nutno se základnou alarmu spárovat. (Velmi jednoduché).  

Obsah balení:

  1. 1x - Wi-Fi základna alarm systém s napájením do české zásuvky 230V
  2. 1x - Dálkové ovládání
  3. 1x - Pohybové čidlo okenní/dveřní
  4. 1x - PIR pohybové čidlo
  5. 1x - Napájecí adaptér
  6. 1x - Tlačítko zvonku

Doplňkové parametry

Kategorie: Alarmy a Kamery Tuya
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 11.2.2022
Výborný alarm s bezdrátovým zvonkem a propojením na mobilní telefon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz