Wifi Termostat WB

1 349 Kč 1 115 Kč bez DPH
Skladem Ihned k expedici
Zobrazení teploty po 0,1 °C, měření spotřeby a kabelové čidla ?
Můžeme doručit do:
24.5.2024

Wifi pokojový termostat WB slouží k regulaci pokojové teploty na základě nastaveného programu nebo nastaveného topného režimu. Je určen pro plynové kotle, elektrické kotle, kotle na tuhá paliva i podlahové vytápění - podlahové vodní, elektrické i jiná elekrická vytápění. Zvyšuje tak teplotní komfort místnosti a snižuje náklady na vytápění objektu. Ovládat teplotu doma po připojení k Vaší wifi síti pak můžete přes mobilní telefon (Android nebo iOS) ať jste kdekoliv na světě. Díky chytré aplikaci Smart-Life si můžete nastavit zapnutí topení podle polohy Vašeho mobilního telefonu. Lze tak zapnout topení, jakmile se přiblížíte domů.

Chytrý WiFi termostat WB s bezpotenciálovým kontaktem, ovládaný pomocí aplikace Tuya nebo Smart Life (pro iOS či Android).
Všechny funkce termostatu, včetně týdenního programování, můžete ovládat přes svůj mobilní telefon odkudkoliv na světě.

- Dále lze využít připojení a ovládání přes Amazon Alexa a Google Assistant

- Aplikace je lokalizována v českém jazyce

- Termostat má krásný stylový inverzní displej.

 

Termostat je vhodný k ovládání:

-plynových kotlů

-elektrických kotlů

-podlahového vytápění

-elektrického vytápění

- beznapěťový kontakt lze zatížit až 16A odporové zátěže a lze s ním ovládat přímo i elektrické topení a přímotopy

- napájení - 230V

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wifi pokojový termostat slouží k regulaci pokojové teploty na základě nastaveného programu nebo nastaveného topného režimu. Zvyšuje tak teplotní komfort místnosti a snižuje náklady na vytápění objektu. Termostat umožňuje vzdálené ovládání přes internet mimo domov, není nutné mít veřejnou IP adresu.

Termostat je vybaven wifi modulem pro bezdrátové připojení do lokální sítě. Poté je možné ovládat a nastavovat termostat přes tablet nebo telefon se systémy Android nebo iOS. Lze tak měnit teplotu bez nutnosti vstávat a chodit k termostatu. Lze provozovat i více termostatů na jedné lokální síti a na jednom tabletu nebo telefonu. Samozřejmě lze termostat ovládat i nastavovat přes internet, mimo domov.

K připojení termostatu do Wifi sítě není třeba zásahu do síťových prvků. Do termostatu se nastaví jméno a heslo vaší Wifi sítě. Termostat se sám připojí a začne komunikovat. Pro přístup z internetu není nutné pevné IP. Termostat využívá dnes již běžné technologie vzdáleného serveru, přes který dokáže komunikovat s telefonem i mimo vaší Wifi síť.

Pokojový termostat je vybaven programem pro řízení teploty v místnosti s možností nastavení čtyřech různých teplotních úseků na každý den zvlášť. Termostat může být přepnut do manuálního módu, ve kterém lze nastavit dočasnou teplotu mimo program.

Termostat má beznapěťový výstup a lze jej zatížit 230V a až 16A odporové zátěže. 

Návod je ke stažení zde: 

Wifi Termostat WB 202003

 

typ termostatu SMART Tuya prostorový s WiFi konektivitou, podpora Android i iOS
typ ovládání programovatelný pomocí klávesnice nebo dálkové pomocí mobilního telefonu
podsvícený displej ANO
druh regulace vytápěcí
počet programů 7 dnů každý samostatně x 4 změny denně (Ráno, Odejít, Přijít domů, Spánek)
typ nastavení teploty 3: manuální, ekonomická a automatická
měření teploty 0 °C ~ 50 °C, rozlišení 0,5 °C
regulace teploty 5 °C ~ 30 °C, po 0,5 °C
rozsah nastavitelné teploty přehřátí 20 ℃ ~ 80 ℃
ochrana proti zamrznutí ANO
funkce ON/OFF ANO
konektivita internetu WiFI rozhraní IEEE802.11b/g 2.4GHz
spínání Beznapěťové
spínaná zátěž bezpotenciálový "suchý" kontakt, lze zatížit 230V do 16 A
funkce ECO ANO
regulace v závislosti na venkovní teplotě ANO, přes aplikaci Tuya - služba počasí
externí teplotní čidlo ANO, NTC teplotní čidlo, délka kabelu 3m
kalibrace čidla ANO -8 ℃ ~ 8 ℃
možnost propojení s dalšími prvky Tuya                   
ANO
barva bílá
napájení 230 V AC
rozměry 86 × 86 × 16,8 mm
součást balení termostat, vnitřní čidlo, externí NTC čidlo

Ano, samozřejmě, termostat můžete ovládat až z 20 mobilní telefonů. Termostat spárujete s Vašim telefonem a následně jej nasdílíte na účty aplikace Smart Life, které chcete. Video návod je zde: https://youtu.be/q6eJ9e7Nm5s

Ano, samozřejmě, v pokročilém nastavení termostatu snadno vyberete zda chcete používat pouze vnitřní čidlo přímo v termostatu nebo kabelové čidlo nebo obojí. 

Ano, samozřejmě, v pokročilém nastavení přímo na termostatu můžete vybrat úroveň podsvícení displeje při nepoužívání. Lte vybrat i 0 procent podsvícení. Termostat je pak naprosto nerušivý například v ložnicích.

Ano, můžete, často jej tak naši uživatelé používají. Po výpadku napájení a znovu zapnutí napájení se termostat připojí na wifi a stáhne si z cloudu čas a poslední nastavení a pokračuje v programovém nebo ručním režimu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
17x
4
8x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Nevyplňujte toto pole:
PP Avatar autora wifi 7.11.2023 09:05
Dobrý den, termostat již máme zapojený, ale bohužel se nám nedaří ho spojit s wifi. Wifi máme 5G a píše to , že je potřeba 2,4G. Prosím, co máme udělat aby se termostat mohl používat přes wifi. Děkuji
Odpovědět
W Avatar autora wifi 5G 7.11.2023 09:15
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Řešení je velmi jednoduché, každý 5G router nebo access point (zařízení na které se připojujete) má zároveň 2,4 Ghz. Zatímco 5 Ghz wifi je rychlejší, 2,4 Ghz wifi má lepší propustnost přes zdi, tím pádem lepší dosah - to je důvodem, proč chytrá zařízení mají tento modul. Na routeru nastavte (nebo někoho poproste o nastavení) i 2,4 GHz wifi. Standardně je 2,4 Ghz wifi zapnutá, pokud ji máte vypnutou je to poměrně raritní (ale již jsme se s tím setkali). Přejem hezký den.
JS Avatar autora Dotaz 1.11.2022 11:19
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli čidlo bude fungovat (komunikovat) na plynový kotel protherm Tiger a kdo čidlo zapojuje? elektrikář nebo plynař, máme původní siemens a už dosluhuje. Předem děkuji za odpověď. Jitka Smutná
Odpovědět
W Avatar autora Kompatibilita s plynovým kotlem, elektrickým kotlem, tepelným čerpadlem a podlahovým topením 3.11.2022 10:22
Dobrý den, děkuji za dotaz. Ano, rozhodně fungovat bude, tento termostat má univerzální výstup a funguje se všemi plynovými kotly, elektrickými kotly i tepelnými čerpadly. Má beznapěťový výstup, který lze navíc zatížit až 16A odporové zátěže, takže kromě kotlů může spínat i další druhy topení - podlahové elektrické i vodní.
Hodnocení obchodu na Zboží.cz