Wifi GSM Alarm Tuya

2 390 Kč
Skladem Ihned k expedici
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Wi-Fi alarm TUYA  GSM

Moderní TUYA alarm systém s podporou WiFi sítí a zároveň GSM sítí. Tento alarm systém lze připojit k aplikaci TUYA Smart či Smart Life, která podporuje širokou škálu zařízení pro vybavení chytré domácnosti včetně alarmů a kamer. Zprovoznění alarm systému je jednoduché i následné přiřazení zařízení do Vašeho mobilního telefonu (Android i iOS), kterým můžete alarm systém taktéž ovládat. Připojení k mobilnímu telefonu není podmínkou. Tento přístroj dokáže v případě ohrožení vaší nemovitosti spustit hlasitou sirénu, ale taky Vám zavolat, poslat SMS či zobrazit upozornění ve speciální chytré aplikaci. A aby toho nebylo málo, poslouží Vám i jako hlásič požáru a využívat jej můžete taky jako klasický telefon nebo senior alarm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do alarmu Wifi GSM Alarm Tuya můžete vložit SIM kartu a poté být informováni o potenciálních bezpečnostních hrozbách formou automatických telefonických hovorů či SMS. Pokud zkrátka někdo vnikne do Vašeho bytu, zařízení samo zavolá či napíše zprávu na předem nastavená čísla (zvolit si můžete až 5 čísel). Alarm přitom disponuje i integrovaným mikrofonem, takže v případě uskutečnění tísňového hovoru dokonce uslyšíte, co se v zabezpečeném objektu děje. Alarm funguje se SIM kartami všech operátorů.

Přístroj také můžete připojit ke své domácí Wi-Fi síti a mít vše pod kontrolou prostřednictvím aplikace Smart Life pro Android a iOS (dostupná v češtině). Tu si můžete zdarma stáhnout do svého chytrého mobilního telefonu.

Zároveň se v případě ohrožení (zaznamenání pohybu) spustí hlasitá siréna. Ta je vestavěna přímo v alarmu, v případě zájmu však můžete k přístroji připojit i výkonnější externí sirénu – drátová siréna (s 90cm přívodním kabelem) je součástí našeho balení.

I když do přístroje nevložíte SIM kartu, můžete jej bez problému připojit k Wi-Fi. Alarm Vám pak sice nebude moci zavolat, ale o případném vniknutí do bytu Vás bude i tak okamžitě informovat – pomocí chytré aplikace. A nebudete-li mít přístroj připojený ani k Wi-Fi síti, stále můžete čelit bezpečnostním hrozbám díky klasické hlasité siréně, kterou mohou ve Vaší nepřítomnosti zaregistrovat třeba vaši sousedi.

Pokud k alarmu připojíte i kompatibilní požární čidlo, může Vás zařízení varovat nejen před vniknutím nežádoucí osoby do objektu, ale také před vypuknuvším požárem.


Bezdrátová technologie i připojení kabelem
Srdcem tohoto alarmu je jeho hlavní ústředna, která umí bezdrátově komunikovat s kompatibilními pohybovými či požárními čidly a magnetickými kontakty. V základním balení najdete jedno bezdrátové pohybové čidlo a jeden bezdrátový magnetický kontakt, připojit jich však můžete až 90. Čidla k dokoupení najdete na této stránce.

Zařízení disponuje i třemi samostatnými drátovými smyčkami, takže k němu bezpečnostní komponenty (čidla) můžete připojit nejen bezdrátově, ale i pomocí klasických kabelů.


Zabezpečení celého domu i jednotlivých místností
Pokud jste mimo domov, alarm dává pozor na celou Vaši domácnost. Když jste ale doma, může hlídat jen určitou její část. Zatímco je tak např. přízemí pod alarmem, v prvním patře se můžete normálně pohybovat. V režimu částečného zajištění si totiž můžete vybrat, která pohybová čidla mají být aktivní.


SOS tlačítko
Ústředna alarmu je vybavena barevným LCD displejem o úhlopříčce 2,4 palce a také podsvíceným SOS tlačítkem, kterým lze kdykoliv jednoduše spustit poplach. Budete-li tak např. sami doma a začnete mít pocit, že se k Vám někdo snaží vloupat, stačí stisknout SOS tlačítko a na přednastavená telefonní čísla se okamžitě odešle nouzová zpráva.

V případě, že by někdo strhl ústřednu ze zdi, se alarm spustí automaticky.


Integrovaná paměť
Alarm je také vybaven vestavěnou pamětí, která pojme až 50 záznamů o poplachu a 20 záznamů o dílčích aktivitách (např. odemknutí/zamknutí ústředny).


Praktický dálkový ovladač
Součástí našeho balení jsou i 2 malé bezdrátové ovladače, které můžete mít neustále po ruce. S jejich pomocí si můžete kdykoliv snadno a rychle přivolat pomoc – stačí stisknout speciální SOS tlačítko, které máte k dispozici nejen na hlavní ústředně, ale právě i na dálkovém ovladači.

Prostřednictvím bezdrátového ovladače navíc můžete celý alarm jednoduše aktivovat a deaktivovat (třeba při odchodu či příchodu domů).

Těchto šikovných ovladačů můžete s alarmem využívat až deset – k základním dvěma si u nás můžete dokoupit i další.


Různé možnosti aktivace a deaktivace alarmu
Kromě využití zmíněných bezdrátových ovladačů můžete alarm vždy aktivovat či deaktivovat i dalšími způsoby:

za pomoci dvou menších RFID přívěsků, které stačí přiložit k alarmu,
zadáním hesla na klávesnici alarmu,
zadáním hesla formou SMS z jakéhokoliv telefonu,
pomocí chytré mobilní aplikace.
Díky integrovanému časovači si navíc můžete nastavit, že se alarm aktivuje či deaktivuje automaticky v určitý čas.


Multifunkční magnetický kontakt
V balení najdete i magnetický kontakt, který lze využít hned několika způsoby. Jednak Vám může nahradit „gong – hlásič návštěv“ (zvuková signalizace při příchodu zákazníka do prodejny), ale také se může stát dalším prvkem Vašeho bezpečnostního systému. Jde totiž o vychytávku, která sestává ze dvou částí: první z nich můžete umístit na rám okna či dveří a druhou na samotné okno/dveře. Alarm se pak spustí tehdy, jakmile se od sebe obě části magnetického kontaktu vzdálí – tedy ve chvíli, kdy někdo nepovolaný otevře dveře či okno.

Magnetický kontakt můžete kdykoliv přepnout do režimu „odjištěno“. Poté můžete okno či dveře bez obav otevírat i zavírat (alarm totiž reaguje na otevírání okna/dveří jen v režimu „zajištěno“).


Poslouží i jako běžný telefon
Jakmile do alarmu Hütermann vložíte SIM kartu, můžete toto zařízení využívat i pro běžné volání. Poslouží Vám k tomu klávesnice, sluchátko a displej, které najdete na ústředně alarmu.


Napájení ze zásuvky i záložní baterie

Ústředna alarmu je napájena z klasické elektrické zásuvky – síťovým napáječem USB (5 V / 1 A). Kromě toho je pak také vybavena záložním akumulátorem (3,7 V / 500 mA), který jí zajišťuje až 8 hodin provozu i bez přístupu k elektřině.


Čidla alarmu jsou napájena bateriemi: pohybové PIR čidlo – 2ks 1,5V, typ AAA, magnetický kontakt – 1 ks 3V, typ CR2450.


Dálkové ovladače jsou napájeny baterií – 1x3V (CR2025).


Dá Vám vědět o slabých bateriích i o výpadku proudu
Jakmile bude v některém z čidel alarmu docházet baterie, dostanete automatickou zprávu na mobil (SMS či upozornění v aplikaci). Baterku tak stihnete vždycky včas vyměnit.

Textovou zprávu nebo upozornění dostanete i v případě, že v místě, kde je alarm nainstalován, dojde k výpadku proudu.


Obsah balení

Ústředna alarmu (Wi-Fi + GSM),
napáječ USB 5 V / 1 A a cca metr dlouhý přívodní micro USB kabel,
drátová siréna,
1× PIR pohybové čidlo HG-PIR5, vč. baterie,
1× magnetický kontakt HG-MAG5, vč. baterie,
2× klíčenka – bezdrátový ovladač HG-RC5, vč. baterií,
2× klíčenka HG-RFID,
3× rezistor 10K (na připojení drátových EOL zón),
1× konektor s kablíkem (na připojení drátových EOL zón),
spojovací materiál,
návod v českém jazyce,
vícejazyčné menu: EN, DE, RU, ES, PL, IT, FR.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alarmy a Kamery Tuya
Záruka: 2 roky
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ZP Avatar autora | 13.7.2022
Dělá přesně co má, funguje přes wifi i přes simkartu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Hodnocení obchodu na Zboží.cz